قوانین و مقررات

استفاده شما از وب‌سایت ساج کالا به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می‌باشد.

 

 1. خدمات و محتويات سايت، صرفاً براى استفاده شخصى و غیرتجاری شما عرضه‌شده است. هرگونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.
 2. كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل‌پیگیری و تحويل نخواهد بود.
 3. شما به سايت ساج کالا اطمينان می‌دهید که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که برخلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت ساج کالا می‌باشد استفاده نخواهيد کرد. شما از سايت ساج کالا به‌گونه‌ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی‌هایی که تعمداً به‌طور متعارف در دسترس قَرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده‌اند نيستيد.
 4. سايت ساج کالا ممکن است دارای لینک‌هایی به سایت‌های ديگر باشد. اين سایت‌ها تحت کنترل ساج کالا نيستند و سايت ساج کالا هيچ مسئولیتی در قبال محتويات اين سایت‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‌های ديگری که ممکن است در اين سایت‌ها باشد ندارد. سايت ساج کالا اين لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر يک از اين لینک‌ها به معنی تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره‌کنندگان آن‌ها نيست.
 5. وب سايت ساج کالا هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود و يا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های سايت «آن‌گونه که هست» ارائه می‌شود و سايت ساج کالا تحت هيچ شرايطي مسئولیت تأخیر يا عدم کارکرد سايت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.
 6. وب سايت ساج کالا تحت هيچ شرايطی خسارت‌های احتمالی ممکن را که به هر دليل به خاطر از دست دادن دسترسی يا اطلاعات در پی استفاده از سايت ساج کالا يا از تأخیر يا ناتوانی در استفاده از سايت يا سرویس‌های آن حاصل شود نمی‌پذیرد.
 7. اين توافق‌نامه تحت قوانين کشور جمهوری اسلامی ايران مقرر می‌گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت ساج کالا خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می‌شود.
 8. ما ممكن است سرویس‌های خود را به هر دليلى در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغيير دهيم و حق تغيير شرايط این سرویس‌ها نيز برای ما محفوظ خواهد بود.

 

2 thoughts on “قوانین و مقررات

 1. سلام محلي براي پيگيري سفارش نداريد؟تا مشتري فرايند را كه در كدام مرحله است پيگيري نمايد.

  1. سلام دوست عزیز آیکون پیگیری سفارش زمانی نشان داده میشود که شما عضو سایت شده باشید وبعد ازثبت نام اقدام به خرید کرده باشید متاسفانه بعضی از مشتریان به عنوان مهمان سفارش ثبت میکنن که در این صورت امکان پیگیری از سمت مشتری امکانپدیر نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *