استفاده شما از وب‌سایت ساج کالا به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می‌باشد.

 

  1. خدمات و محتویات سایت، صرفاً براى استفاده شخصى و غیرتجاری شما عرضه‌شده است. هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید.
  2. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و تحویل نخواهد بود.
  3. شما به سایت ساج کالا اطمینان می‌دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت ساج کالا می‌باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت ساج کالا به‌گونه‌ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که تعمداً به‌طور متعارف در دسترس قَرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نیستید.
  4. سایت ساج کالا ممکن است دارای لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‌ها تحت کنترل ساج کالا نیستند و سایت ساج کالا هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‌های دیگری که ممکن است در این سایت‌ها باشد ندارد. سایت ساج کالا این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره‌کنندگان آن‌ها نیست.
  5. وب سایت ساج کالا هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های سایت «آن‌گونه که هست» ارائه می‌شود و سایت ساج کالا تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
  6. وب سایت ساج کالا تحت هیچ شرایطی خسارت‌های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت ساج کالا یا از تأخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس‌های آن حاصل شود نمی‌پذیرد.
  7. این توافق‌نامه تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران مقرر می‌گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت ساج کالا خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود.
  8. ما ممکن است سرویس‌های خود را به هر دلیلى در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس‌ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود.